yt

Jak zarabiać jajka?

Event wielkanocny trwa w najlepsze. Wiecie jak najefektywniej zbierać jajka? Dziś przygotowaliśmy dla Was poradnik, który przedstawi to zagadnienie. Zapraszamy do oglądania :)

KZI

Zapraszamy do gry w The West

2 razy komentowano: “Jak zarabiać jajka?” ---Dodaj swój →

 1. Za budowanie kosciola mam mniej jaj niz za byle jakie inne prace,zglaszalem juz przy poprzednich eventach ale nic sie nie zmienilo tak ze prosze nie wprowadzac ludzi w blad (288-432 jaja za godzinna prace),budowanie to tez praca ale czemu gorsza?

  1. Cześć, dziękuję za komentarz.

   Masz rację, budowa kościoła jest traktowana jak praca “w polu”. Tak też są zatytułowane raporty (Raport dot. pracy: rozbudowa kościoła).
   Ja jednak oddzieliłem budowę od zwykłych prac, zaznaczyłem to w 2:25 minucie:
   “Budowa kościoła to bardzo popularny sposób na szybkie zdobywanie jajek. Przy 15 minutowej budowie możemy otrzymać nawet około 120 jajek. Budowa wydaje się być bardzo atrakcyjną propozycją, jednak ja polecam pracę w polu. Kościół prócz jajek daje tylko doświadczenie, a prace również dolary, przedmiot, ewentualnie produkt”.
   Także jeśli chcesz budować kościół i zbierać jajka, skup się proszę na 15 minutowej wersji tej pracy. Pozdrawiam, zapraszam do dalszej dyskusji 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>