jakisktos-do-wywiady

jakisktos1997

Drodzy Czytelnicy!

Zapraszam do przeczytania wywiadu z graczem jakisktos1997, który gra na świecie Iroquois.

Olimpus35: Witaj Jakisktos. Na początek powiedz Nam kilka słów o sobie oraz o tym jak rozpoczęła się Twoja kariera na TW.

jakisktos1997: Hej :) Mam na imię Mateusz, pochodzę z Koła(miasto nazywane stolicą kibli), mam 19 lat i obecnie studiuję w Poznaniu na UAM. Moja przygoda z The West rozpoczęła się na początku 2011 roku, lecz wówczas ta gra mnie nie zafascynowała na tyle, abym w nią grał dłużej, zrezygnowałem po jakimś miesiącu, może dwóch więc po bardzo krótkim czasie, wolałem wtedy grać w Plemiona 😀
Następne podejście do gry nastąpiło w listopadzie 2012 roku, kiedy ruszyło Iro, wtedy gra wciągnęła mnie na maxa. Iro to był pierwszy świat, w który zaangażowałem się na 100%, tutaj też rozpoczęła się moja przygoda z fortami w sojuszu Ichorus. W soju panowała świetna atmosfera i zrzeszał on wielu świetnych fortowców. Ichorusi to najlepszy soj w jakim byłem w czasie gry w The West. W czasie świetności potrafił wygrywać bitwy w stosunku cztery sojusze na jeden. Po rozpadzie Ichorusów rozpocząłem tułaczkę po Iro, grałem w wielu sojuszach, stoczyłem wiele bitek, grałem z wieloma osobami. W styczniu 2015 roku nastąpiło ograniczenie mojej aktywności. “Wróciłem do żywych” pod koniec roku, bo zostałem namówiony na odrodzenie bitek na Iro, udało się, lecz nie na długo bo nastąpił rozłam i bitwy znów upadły. Ponadto na przełomie 2015/2016 roku odbyły się fortowe mistrzostwa świata, w których brałem aktywny udział. Oczywiście nasza reprezentacja wygrała ten turniej pomimo wielu przeciwności, które zgotował nam support i inne reprezentacje, ale jakoś się udało 😉
Po rozpadzie sojuszu w styczniu 2016 roku zrobiłem reskill i zacząłem budować. Chyba wyszło mi to na dobre, bo w listopadzie tego roku nareszcie wbiłem upragniony 150lvl (wiem długo, ale nigdy nie byłem typem expiarza). Teraz mamy grudzień 2016 i próbujemy znów odrodzić forty na Iro, bo moim zdaniem to właśnie forty są najciekawszym aspektem tej gry.
W swojej historii miałem jeszcze mniejsze epizody fortowe na s1 i Huronie, lecz to nie są historie na tak krótki artykuł :)

Olimpus35: Jak oceniasz obecnie forty, jeden z najważniejszych aspektów Naszej gry?

jakisktos1997: Moim zdaniem forty to najważniejszy aspekt tej gry. Mam z nimi same dobre wspomnienia, lecz obecnie upadają, wydaje mi się, że jest to wina słabej reklamy gry i rozrzuceniem graczy po bardzo dużej ilości światów.

Olimpus35: Kto na Ciebie wywarł taki wpływ, iż po upływie tylu lat nadal jesteś w grze? Kto był/jest Twoim mentorem?

jakisktos1997: Na początku grałem w TW, bo grali moi koledzy, następnie wciągnęły mnie forty i już zostałem, wieczorkiem lubię sobie postrzelać do przeciwników.
Nigdy raczej nie miałem jednego mentora w tej grze, uczyłem się grać od wielu osób, które miały już doświadczenie w tej grze i dawały mi dobre rady. Nie będę nikogo wymieniał bo byłoby tych osób za dużo, na pewno duża część sojuszu Ichorus.

Olimpus35: Co sądzisz na temat przygód?

jakisktos1997: Nie gram w przygody, ale z tego co wiem od znajomych, którzy grają dużo, to fortówki eventowe są zbyt mocne i inne bronie im nie dorównują.

Olimpus35: Jakie jest Twoje zdanie na temat pojedynków? Czy jesteś pojedynkowiczem, czy raczej unikasz walk?

jakisktos1997: Kiedyś byłem pod pvp było spoko, w przyszłości na pewno wrócę aby stać się “killerem”. Obecnie jako fortowiec raczej unikam walki w pojedynkach, no z wyjątkiem walk z innymi fortowcami.

Olimpus35: Jakich zmian odnośnie gry chciałbyś dokonać? Czy jest coś takiego, co Ci się nie podoba?

jakisktos1997: Wiele zmian powinno nastąpić na tw. Moim zdaniem najważniejszą zmianą, jaka powinna być wprowadzona to zmniejszenie ilości światów poprzez migracje lub łączenie światów. Takie działanie wpłynie na ożywienie światów, szczególnie pod względem fortowym.

Olimpus35: Wielu ludzi ma swoje utopijne miejsce do których udaje się po ciężkim dniu pracy, ty również masz takie? Jak ono wygląda?

jakisktos1997: Po ciężkim dniu pracy, a raczej nauki lubię wyjść ze znajomymi na jakieś piwko czy też bardziej sportowo na halę, czasami zamiast wyjść na miasto lubię tradycyjnie poleżeć w wyrze 😀
Natomiast w weekendy można mnie spotkać na meczach Lecha w Poznaniu oraz meczach ligi IV, okręgowej, A klasy i B klasy w obrębie grup rozmieszczonych w okolicach Konina.

Olimpus35: Czy można Cię spotkać na którymś ze światów w The West?

jakisktos1997: Owszem można mnie spotkać na różnych światach. Mam konta na każdym, lecz najwięcej przebywam na Iro Jeśli mam więcej czasu, to również na s1 i Huronie na jakieś bitwie.

Olimpus35: Jak oceniasz loterie/eventy? Czy są potrzebne w aż takiej ilości?

jakisktos1997: Loterie i eventy na początku były spoko, coś nowego, coś lepszego. Pierwsze 4-5 loterii było naprawdę spoko, lecz obecnie loteria to tylko sposób na wyciągnięcie jak największej ilości kasy. Moim zdaniem w roku powinna być max 1-2 loterie, a nie taka ilość jaka jest aktualnie.

Olimpus35: Jaka jest twoja ulubiona gra (ogólnie) oraz od Innogames?

jakisktos1997: Moja ulubiona gra poza The West to Fifa i Battlefield. Od IG kiedyś grałem w Plemiona, z innymi grami nie miałem kontaktu.

Olimpus35: I na zakończenie, co byś powiedział czytelnikom gazety?

jakisktos1997: Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do rozpoczęcia gry fortowej na Iro.

Olimpus35: Dziękuję za udzielenie wywiadu.

jakisktos1997: Również dziękuję :)

Olimpus

Zapraszamy do gry w The West

0 razy komentowano: “jakisktos1997Dodaj swój →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>