previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Dia De Los Muertos zestawy

Jak co roku obchodzimy obecnie Dia De Los Muertos czyli meksykańskie święto zmarłych, specjalnie z tej okazji przygotowujemy dla Was nowe zestawy. Na forum gry zawsze podawane są bonusy zestawu i nic więcej. Nie każdy umie jednak rozpoznać, do czego taki zestaw będzie przydatny. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy dzisiejszy poradnik.
W tym roku można zdobyć trzy zestawy ubrań

Zestaw Tańczącego Martwego Jastrzębia
Jest to zestaw, w mojej ocenie, najłatwiejszy do zdobycia. Zdobędziemy go kolekcjonując aksamitki w czasie loterii. Za 55000 otrzymamy ostrze Tańczącego Martwego Jastrzębia(broń do walki wręcz), za 90000 zdobywamy rewolwer Tańczącego Martwego Jastrzębia(broń strzelecka) zaś za 110000 do kompletu dołączy łuk Tańczącego Martwego Jastrzębia. Zbierając 140000 aksamitek otrzymamy skrzynię Tańczącego Martwego Jastrzębia zawierającą zestaw ubrań oraz jazdę Tańczącego Martwego Jastrzębia.
Cały ten zestaw jest uniwersalny, daj Wam więcej doświadczenia z prac, pojedynków i walk fortowych. Polecam go dla osób, które chcą szybko wbić kolejny poziom.

Zestaw Emiliano Zapaty
Jest to drugi z zestawów z tej loterii, a możemy go zdobyć dokonując dobrego wyboru w grze karcianej. Już na drugim poziomie możemy zdobyć pierwsze przedmioty -> krawat i meksykański kapelusz.
Zestaw ten polecam dla uczestników bitew fortowych, którzy chcą mieć większy bonus absorpcji.

Zestaw Joaquina Murriety
To trzeci i ostatni zestaw wprowadzony niedawno do gry. Jest on do zdobycia również z gry karcianej.
Polecam go, tak samo jak poprzedni, uczestnikom bitew fortowych. Tym razem jednak osobom chcącym zadawać jak najwięcej obrażeń przeciwnikowi.

Lenka

Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *