Dziennik The West
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Druga faza mistrzostw

Nasza reprezentacja do tej pory rozegrała dwie bitwy w drugiej fazie mistrzostw. Podczas niej wszystkie zespoły, które awansowały walczą między sobą. Kto zdobędzie najwięcej punktów zostaje mistrzem. Na ten moment niestety, ale nasi reprezentanci zostali pokonani przez swoich przeciwników.

Pierwszą bitwą jaką nasza reprezentacja rozegrała była obrona przeciwko Węgrom, czyli powtórka finałów poprzednich mistrzostw, które nasza reprezentacja ostatecznie wygrała. Węgrzy podczas tej bitwy zrewanżowali się naszej drużynie, niestety doszło do wybicia naszej drużyny, która chyba nie spodziewała się takiej siły ognia w wykonaniu przeciwników, z tego powodu zastosowała taktykę, która niestety nie przyniosła spodziewanych rezultatów. Postanowiono w większości bronić się w środku i trzymać tak długo jak to tylko się da umocnienia za pomocą poszukiwaczy przygód. Niestety jak wspomniałem Węgrzy okazali się zbyt silnym przeciwnikiem na ten rodzaj taktyki i nasza reprezentacja szybko straciła umocnienia, co niestety było gwoździem do trumny naszych zawodników. Powoli, acz skutecznie nasza drużyna była wybijana, aż nie ostał się ani jeden nasz gracz. Niestety była to nasza pierwsza porażka i miała ona ogromne znaczenie. Z tego co zauważyłem to przez nią spadło nieco morale w naszej drużynie.

Druga bitwa naszej reprezentacji także była obroną, tym razem przeciwko Niemcom. Również i podczas tej bitwy nie udało się naszym reprezentantom pokonać przeciwnika, sami zostaliśmy wybici do nogi. Reprezentacja naszego zachodniego sąsiada była bardzo dobrze przygotowana taktycznie do walki i było widać wykonywanie rozkazów, gdyż niewielu z nich udało nam się zabić. Bardzo szybko traciliśmy kolejne sektory, a także kolejnych zawodników których nie dało się uratować by choć zza pleców swoich kompanów mogli ostrzeliwać wroga. Zauważyć można było, że w końcowej fazie bitwy próbowano ratować jednego z poszukiwaczy przygód by Niemcy nie wygrali przez wybicie, a poprzez zdobycie flagi. Niestety taktyka ta nie zadziałała i wszyscy nasi reprezentanci zostali pokonani.

 

Dzisiaj nasza reprezentacja również ma zaplanowaną bitwę, tym razem będą atakować broniących się Niemców. Czy polskiej drużynie bardziej leżeć będą ataki? Czy uda się pokonać reprezentację sąsiada zza Odry? Przekonamy się o tym późnym wieczorem. Trzymajcie kciuki za naszych!

Fusek

Zapraszamy do gry w The-West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *