previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Edyta333

Witam serdecznie. Zachęcam do przeczytania wywiadu z Edyta333 – wspaniałą i ciekawą osobowością grającą na świecie 1.

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z The West?

Moja przygoda zaczęła się w 2009 r. we wrześniu. Było to rozpoczęcie nowego roku szkolnego, więc co się z tym wiąże brak prac domowych i nuda w weekendy. Szukałam zabicia czasu i tak trafiłam na The West. Gram od tamtej chwili z małą przerwą, gdy nastąpiła cała rewolucja na TW 2.0. Nie mogłam się przestawić jakoś na nową szatę graficzną, ale potem wróciłam do znajomych.

Czym zajmujesz się na co dzień?

W grze zajmuje się dręczeniem przyjaciół i znajomych (żart), w życiu natomiast na co dzień zajmuję się obrotem międzynarodowym towarów.

Twoja największa pasja to..?

Hm.. jak tak się zastanowię to chyba nie mam takiej, interesuje mnie wszystko co wiąże się z finansami, księgowością, eksportem, importem. Powiedziałabym nawet, że robię to co lubię i w czym jestem najlepsza

Gdybyś była odpowiedzialna za wprowadzenie zmian dotyczących gry co byś zmieniła?
Co udoskonaliła, a co może usunęła?

Pomyślałabym jak usprawnić przygody, może jakieś kary dla tych co non stop wychodzą, przez to nawet mniej w nie gram . Warto wprowadzić jakieś ograniczenia co do poziomów czy innych cech, ponieważ gracze o małych poziomach nie mają szans z osobami z wyższych leveli lub z ciuchami unikatowymi. Może jakieś nowy obiekt w bitwach np. 2-3 szt nowych fortów (do rozbudowy od podstaw by zajęcie dla budowniczych również było) przypominających trapez lub coś podobnego, możliwość nowych taktyk, zaskoczenia przeciwnika.

Zdążyliśmy zaobserwować, że coraz lepiej czujesz się w dowodzeniu na fortach.
Opowiedz nam o swoich spostrzeżeniach podczas prowadzenia bitwy, z czego jesteś zadowolona a co mogłabyś zrobić lepiej?

Trudne pytanie, czy lepiej sobie radze hm.. takie pytanie wypadało by zadać moim żołnierzom. Tak naprawdę to prawda, uczę się dowodzić z różnymi efektami, ale z dnia na dzień jest lepiej (przynajmniej tak mówią). Koledzy mnie wspierają i dziękuję im za ich cierpliwość :D, bo jak to kobieta zawsze chcę po swojemu coś wcisnąć ale nie zawsze na zdrowie to wychodzi żołnierzom, którzy są kochani, że pozwalają mi dowodzić. Chociaż muszę przyznać, że niektórzy mieli problem natury oczywistej „Jak to kobieta będzie dowodzić? Mam się jej słuchać?” Ale chyba nie jest tak źle skoro przychodzą. Przepraszam ich za te bitwy – przegrane oczywiście (uśmieszek) mam nadzieje że będą wytrwali w bólu, jakoś im to wynagrodzę 🙂

Dziękuję za udzielenie wywiadu. Życzę samych sukcesów nie tylko w grze ale przede wszystkim na polu zawodowym.

kaman77

Zapraszamy do gry w The West

3 komentarzy do “Edyta333

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *