previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

FAQ – bitwy fortowe

Drodzy Czytelnicy, dziś zapraszamy Was do przeczytania najczęściej zadawanych pytań przez graczy oraz odpowiedzi na te pytania.

 

Jak działają bonusy sektorowe?

Bonusy sektorowe w bitwach o fort nie sumują się. Wasza postać otrzyma tylko największy występujący bonus w sektorze.

Jak liczone są punkty do rankingu bitew o fort?

Punkty są liczone poprzez sumowanie ilości uników oraz otrzymanych strzałów oraz ilość zadanych obrażeń podzielona przez 200.

Czy można kontrolować swój cel w bitwach o fort?

Ustawiać celu się nie da, natomiast można kontrolować swój cel poprzez poruszanie się po forcie, gdyż nasza postać zawsze będzie strzela do najbliższego celu. Można także to zmodyfikować i ograniczyć do najbliższego celu w sektorze do którego chcemy się przemieścić.

Czym są bitwy o fort Gallifrey?

Bitwy o Gallifrey są eventowymi bitwami prowadzonymi przez członków The West Teamu. Odbywają się najczęściej w niedzielę oraz środy podczas eventów.

Jak działa absorpcja?

Absorpcja działa na zasadzie zredukowania obrażeń, które otrzymujemy. Nie kumuluje się ona jednak z ilością minimalnych obrażeń jakie można zadać.

Jak zwiększyć swoje obrażenia w bitwie o fort?

Najprostszym sposobem jest zawsze ulepszenie swojej broni, następnym krokiem dobrze jest się zaopatrzyć w wzmocnienia ze sklepu OUP lub rzemiosła. Warto także zadbać o posiadanie bonusu sektorowego do obrażeń w swoim sektorze. Ostatnim możliwym krokiem jest zmniejszenie ilości swojego maksymalnego zdrowia na koszt punktów w dowodzenie.

Co moja postać zrobi bez ustaleniu celu w bitwie o fort?

Jeśli bierzesz udział w obronie, twoja postać pozostanie w bezruchu, natomiast
w ataku twoja postać będzie zmierzała automatycznie w stronę flagi.

Jaka jest kolejność ruchów podczas bitwy?

W bitwie najpierw poruszają się obrońcy fortu, kolejność zależy od rangi posiadanej na forcie (generał -> kapitan -> sierżant -> szeregowiec -> rekrut -> rezerwista -> zdrajca), następnie po ilości dowodzenia (im więcej twoja postać posiada dowodzenia, tym szybciej wykona ruch), a na samym końcu od ID gracza (im starsze konto w grze posiadacie, tym szybciej ten ruch wykonacie).

Czy mogę przebrać ekwipunek podczas bitwy?

W odróżnieniu od przygód podczas bitwy o fort nie można zmienić ekwipunku, użyć wzmocnień ani korzystać z targu czy wędrownego handlarza.

Czy dostanę się na bitwę jeśli ustawię sen w koszarach?

Tak, zleceniu snu w koszarach zostanie przerwane w momencie rozpoczęcia się bitwy oraz twoja postać weźmie udział w bitwie o fort.

 

 

Mam nadzieję, że dla wielu osób artykuł był pomocny. Jeśli posiadacie jakiekolwiek inne pytania zapraszam do umieszczenia ich w komentarzach lub na forum

Ebola REKT is REAL

Zapraszamy do gry w The-West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *