previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Drodzy czytelnicy, dziś zapraszamy was do przeczytania najczęściej zadawanych pytań przez graczy oraz odpowiedzi na te pytania.

 

Dlaczego nie mogę ukończyć zadania powtarzalnego w tym samym roku?

Wszystkie zadania powtarzalne można ukończyć do momentu, kiedy to zadanie (powtarzalne lub też pierwsze) ukończyliśmy rok temu. Jeśli zatrzymaliśmy się w połowie, będziemy mogli zacząć zadanie powtarzalne jednak tylko do etapu gdzie sami się zatrzymaliśmy.

Od czego zależy poziom pojedynkowy?

Poziom pojedynkowy zależy w głównej mierze od ilości wygranych i przegranych pojedynków. Przegranie pojedynku zmniejsza poziom pojedynkowy jednakże, ilość doświadczenia pojedynkowego w rankingu się nie zmienia. Poziom pojedynków może być także obniżony poprzez nieaktywność pojedynkową w grze.

Na którym świecie najlepiej zacząć grać?

Ilu graczy, tyle opinii. Każdy świat jest inny oraz sam sobie musisz zdać sprawę czego oczekujesz po świecie. Jeśli chodzi o gry na fortach będą to najnowsze światy, świat 1 oraz Huron. Jeśli interesuje cię tylko i wyłącznie pojedynkowanie, to zapewne najnowsze światy ze względu na ilość umiejętności z zadań powtarzalnych.

Czy / Jak mogę zmienić klasę swojej postaci?

Oficjalnie nie da się zmienić klasy postaci konta, tak samo rzemiosła. Jedyny możliwy sposób na zmianę obu to kasacji własnej postaci oraz ponowne założenie.

Dlaczego nie mogę zobaczyć raportu z własnego profilu?

W momencie kasacji profilu na świecie z powodu nieaktywności, wszystkie wiadomości i raporty przypisane do konta są także kasowane, jednakże profil, zadania i statystki konta nadal są zapamiętywane.

Jak to jest z tą promocją +500%? Czy ona naprawdę istnieje, jak to działa?

Owszem, taka promocja istnieje, jest ona rzadko spotykana i zapewnia ona 6 razy więcej bryłek przy zakupie niż normalnie.

Dlaczego jak wracam po dłuższej nieobecności (ponad 45 dni), to przedmioty i gotówka z targu zniknęły? Czy można je odzyskać?

Działa to tak samo jak w przypadku raportów i wiadomości. Wszystkie transakcje na targu są kasowane wraz z nieaktywnością konta. Niestety, przedmioty jak i gotówka z targu przepadają bezpowrotnie, jednakże w szczególnych przypadkach można napisać do supportu.

Czy mogę przerwać pracę tak jak budowę kościoła i dostać nagrody?

Obecnie jest to niemożliwe, jednakże być może kiedyś taka właściwość wejdzie do gry.

Czy mogę przebrać ekwipunek podczas budowy kościoła?

Jest to jak najbardziej możliwe, należy jednak pamiętać, iż budowanie liczy się jako praca, a żeby pracować należy spełnić warunek Poziomu lub Punktów pracy. Jako, iż budowanie nie wymaga poziomu, trzeba pamiętać o wystarczających punktach pracy.

Czy bonusy do prac otrzymam z sety z którym zaczynałem pracę czy z którym kończyłem?

Tutaj jest różnie. Praca zostaje wykonywana z poziomem zaawansowania (punktów pracy / kilofów) z przedmiotami przy których zakolejkowaliśmy czynność, jednakże wszystkie bonusy typu Bonus Doświadczenia, czy też Szczęścia licząc się tylko i wyłącznie z ubrań, które mamy na sobie podczas zakończenia pracy.

 

 

Mam nadzieję, że dla wielu osób artykuł był pomocny. Jeśli posiadacie jakiekolwiek inne pytania zapraszam do umieszczenia ich w komentarzach lub na forum

Ebola REKT is REAL

Zapraszamy do gry w The-West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *