jakajaka (1)

FresHHH

Lenka: Dzień dobry, bardzo cieszę się, że zgodziłeś się udzielić nam wywiadu. Opowiedz proszę coś o sobie. Chcielibyśmy Ciebie lepiej poznać.

FresHHH: Witam. Mam na imię Tomasz. Mam 15 lat. Mieszkam w pięknym mieście w Wielkopolsce. W Westa gram już dobre 7 lat, gram głównie na Klondike.

Lenka: Czym głównie zajmujesz się w grze?

Na klonie jestem jak kobieta – prowadzę sojusz, dowodzę, piszę rozkazy, rozpiski i gonię ludzi na bitwy. Teraz poświęcam temu mniej czasu, bo dużo pomaga mi Ero, więc nie muszę się o nic martwić.

Masz jakiś przepis na taktykę podczas bitew fortowych, by mieć same zwycięstwa, a może wolisz co bitwę zmieniać taktykę?

Klondike po zakończeniu gry przez Muscotah, Bezstresowych i Fallen Angels stał się dosyć specyficznym światem. Drastycznie spadł poziom dowodzenia jak i niestety liczba fortowców. Najśmieszniejszą sprawą na Klonie jest kretowanie – ustawień, rozpisek? Na klonie nawet rozkazy na bitwie są przechwytywane . Przez dzisiejszy poziom dowodzenia nie można przybrać takiego progresu jaki bym chciał zrobić, bo jak dowodzę na jakiegoś laresa, czy kogoś to słucham muzyki i jem kolację, a większym wysiłkiem i wyzwaniem byłoby dowodzenie na byłych dowodzących tego świata KsFa, Cwaniaka, Legolasa itd.

Wygrałeś konkurs na nazwę nowego świata. Dlaczego akurat tą propozycję wybrałeś?

Hmm, rok temu na sam pomysł wpadł Soapy Smith, gdy Kickapoo szukało nazwy sojuszu, więc podkradłem ich pomysł i zaproponowałem taką nazwę świata ;d.

 

Co myślisz o najnowszych zmianach w przygodach?

Coraz bardziej idzie to do przodu, ale czekam na jakąś rewolucję. Wprowadzenie rankingu z comiesięcznymi nagrodami – to by było coś. Do tej mini-gierki można by było dużo wprowadzić – nowe mapy, skrzynki- temat rzeka, byleby propozycję gracze byłyby wysłuchiwane. Osobiście dla mnie przygody to biznes, więc zależy mi tylko na przyjemnej i płynnej grze.

Bierzesz udział w evencie fortowym. Czego od niego oczekujesz?

Dołączyłem, by pograć ze znajomymi z różnych światów i trochę ich podenerwować. Może wyniknąć z tego fajna rywalizacją”. W następnej edycji dopracowałbym lekko event, ale nie jest źle – narzucony z góry “szef sojuszu i parę innych.

Jak sądzisz, na czym będą polegały zadania specjalne?

Chętnie zobaczyłbym zadania jak na “story-evencie”, ale wymieszane z historią dzikiego zachodu, w których trzeba by było trochę pomyśleć i się zastanowić.

Masz jakieś śmieszne historie z gry, którymi chciałbyś się z nami podzielić?

Tutaj można, by dyskutować na temat poczucia humoru każdego z Was, więc sobie odpuszczę. Najbardziej to mnie bawi, że pół klona mnie nienawidzi za własne poglądy na temat ich założycieli sojuszu.
Ale tak szczerze, najśmieszniejsze było i jest wyśmiewanie Rysicy i Laresa.

Co sądzisz o topce pojedynkowej z klona? Zajmujesz tam wysokie miejsce, a Twoja klasa postaci nie sugeruje zainteresowania pojedynkami.

Postawiłem sobie cel na 2017 rok, by zdobyć top 5, ale odszedłem od tego. Nabijałem expa pojedynkowego jeszcze przed wprowadzeniem Matoaka i udręką było bieganie do przeciwników. Nie skupiałem się jakoś na wielkich ustawieniach, tylko szedłem “na pałę”, bo 90% pojedynków wygrywałem. Przykre było to, że będąc pod PvP żaden przeciwnik nawet nie podchodził w moje “rewiry”, co zmieniało się dopiero gdy przebierałem się pod budowanie kościoła. Tak naprawdę mogę docenić tutaj Ero, Thormiego i KsFa i JWH, bo reszta to jest jakaś porażka. Kiedyś będąc chory siedziałem i czekałem na laresa, gdy skończy mu się 72h, poszedłem dosłownie na chwilę do kuchni, spał w innym hotelu. Podsumowując, nudzące są tu pojedynki, ale może za 10 lat znajdą się jacyś godni rywale. Poziom jest tutaj żenujący, a co to za zabawa robić co chwila reskille i tak dalej, by raz wygrać z topką?

Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z The West?

Z tego co pamiętam grać tak “na serio” na Arizonie w Gumisiach i tam pod “Opieką” Moondyego rozwijałem się. Pamiętam jak przez mgłę duże forty i dużo spoko ludzi i oczywiście zdobywanie bryłek przez zmienianie proxy i wypełnianie ankiet.

Pytania od graczy:

Czemu nie grasz na Arizonie aktywnie?

Hmm. Nie mam jakoś czasu. Poświęciłem się głownie Klondike i trochę Luizjanie, ale rozważam powrót na świat, który mnie “wyprowadził” na tory wybitnego the westowca.

 

Czy masz zamiar grać na nowym świecie?

Oczywiście, spróbuję trzymać się blisko “top 50″ i tak po paru miesiącach założyć sojusz fortowy z prawdziwego zdarzenia, ale zobaczymy jak to będzie.

Co było Twoim największym błędem w TW?

Wyzywanie Muscotah i Fallen Angels na klonie.

Gdybyś miał wymienić trzy wartości, które Twoim zdaniem są w życiu najważniejsze, to czym byłaby ta trzecia? (nie no, żarcik, dwie pierwsze też wymień)

Bycie najlepszym

Czy gdyby babcia miała wąsy, to byłaby dziadkiem?

Niektóre kobiety mają wąsy, a nie są mężczyznami to dlaczego babcia miała by być wąsem xD?

CO wolisz, forty czy pojedynki?

Obydwie rzeczy są bardo ciekawe i potrzebują trochę myślenia, wszystko zależy od poziomu. Jednak jakoś wolę forty, bo lubię dowodzić ludźmi.

Na ilu światach grasz aktywnie?

Teraz w sumie na żadnym, ale od czerwca chcę się wziąć porządnie za Klon, Lui, Ari i Gonzę.

Jaka jest twoja ulubiona potrawa?

Lubię jak mama mi robi pieczone ziemniaki z nuggetsami w sosie aksamitnym <3.

W jakie inne gry grasz?

Teraz w sumie nic poza westem, skupiam się na treningach i spotkaniach z kolegami ;d

Czy jeszcze chciałbyś nam o czymś opowiedzieć?

Pozdrawiam moich fanów i fanki: KsFa, Pyrka, Harcerza, Patelkę, JWH, Błękita, Nożnownika <3, Legolasa, Cwaniaka, Jon Snowa, Pierożka, Chmiela, Mieszka, Engleberga, mojego zawadiakę PetRaya, cały mój sojusz na Klonie i osoby z dawnego sojuszu Bezstresowi, Matka, blackfate, no i obydwa sojusze na Lui, które nazywają cwanictwo “bycie zdrajcą “, Voldę, Whydrę, Andisza, Dzo, Kamalo, Robertka, GOTY, Ten od Cooka z Hurka z NoName i paru innych z DF, szymczaka, Ero, Lope, whitesky, Tomaszka, Emefa, izaosaka, blazejka no i w sumie całe Feniks i oczywiście Czarka vel Grattę, który ma dzisiaj urodziny, najlepszego. Jak o kimś zapomniałem to przepraszam, ale tylu was jest słuchających mojego gadania na weście, czasami głupiego za równo wcześnie rano jak i późno w nocy.

0 razy komentowano: “FresHHHDodaj swój →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *