Dziennik The West
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Konkursik z gazetki #98-historyjka

John obudził się z samego rana z dziwnym uczuciem, podejrzewał że dziś wydarzy się coś niebezpiecznego. Nie mylił się. Gdy tylko wyjrzał za okno zobaczył ludzi biegających w popłochu po mieście. Nigdy się tak nie zachowywali, ewidentnie coś nietypowego się wydarzyło. John szybko przygotował się do wyjścia i już po kilku minutach był na dole. Jeden z mieszkańców miasta przekazał mu niepokojącą wiadomość. W miejskiej studni nie ma wody. Tak dawno nie padało, że musiała wyschnąć. Trzeba szybko ją pogłębić. John postanowił przyłączyć się do mieszkańców miasta. Tylko gdzie jest jego łopata?

1.Celem konkursu jest zdobycie łopaty z pracy.
2.W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik gry The West (nazywany później jako Uczestnik) za wyjątkiem członków teamu The West.
3.Udział w konkursie jest bezpłatny.
4.Na każde pytanie uczestnik może udzielić odpowiedzi tylko raz. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi pod uwagę będzie brana tylko pierwsza odpowiedź.
5.Konkurs trwa od 07.06.2018 do 13.06.2018 do godziny 23:59.
6.Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
7. Do Lenka222 należy wysłać screen z rozwiązaniem (PW na Forum gry).
8. Do rozwiązania należy dopisać wybrany jeden zestaw nagród z podanych poniżej:

  • paczka trapera
  • paczka rewolwerowca
  • paczka west point
  • paczka niespodzianka
  • paczka Tombstone
Każda z paczek zawiera inne wzmocnienia, które zostaną przekazane na konta zwycięzców. Nazwy paczek nie są nazwami przedmiotów z gry.
9. Osoba, która jako pierwsza zgłosi się z pełnym rozwiązaniem, zajmie pierwsze miejsce. Nagrody przewidziane są również za dalsze miejsca.
10.Punktacja:
Pierwsza osoba, która zgłosi się z poprawnym rozwiązaniem otrzyma 4pkt.
Druga osoba, która zgłosi się z poprawnym rozwiązaniem otrzyma 3pkt.
Trzecia osoba, która zgłosi się z poprawnym rozwiązaniem otrzyma 2pkt.
Każda kolejna osoba, która zgłosi się z poprawnym rozwiązaniem otrzyma 1pkt.
11.Punkty sumowane są na koniec miesiąca. Osoba która zbierze ich najwięcej otrzyma dodatkową nagrodę miesiąca.
12. Uczestnicy o wynikach konkursu zostaną poinformowani najpóźniej 3 dni po jego zakończeniu poprzez wiadomość prywatną na forum gry.
13Organizator nie ponosi odpowiedzialności za prace, których z jakiegokolwiek powodu nie otrzymał.
14. Wyżej wymieniona nagroda nie mogą być wymienione na gotówkę oraz inne alternatywne opcje. Nagroda nie może zostać przyznana innej osobie niż zwycięzcy.
15.Organizatorem konkursu jest The West Team.
16. Organizator zastrzega sobie prawo do zawieszenia lub odwołania konkursu oraz niniejszego Regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia uczestników w razie katastrofy, wojny, niepokojów cywilnych lub wojskowych, a także w przypadku przewidywanego naruszenia obowiązujących przepisów prawa lub jakiegokolwiek innego zdarzenia poza kontrolą Organizatora. W innych przypadkach, jakiekolwiek zmiany dotyczące konkursu, będą ogłaszane uczestnikom przez organizatora najwcześniej jak to możliwe.
17.Uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania Regulaminu konkursu. Potwierdzenie akceptacji zostanie dokonane przez uczestnika poprzez dołączenie do konkursu.

Ile_medali_odp2

Lenka

Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *