previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Lares Szkodnik

Dziś zapraszamy Was do bliższego poznania gracza Lares szkodnik. Miłej lektury!

Lenka222: Witaj, cieszę się że zgodziłeś się udzielić wywiadu do Dziennika The West. Chcielibyśmy Cię poznać. Powiedz proszę kilka słów o sobie.

Lares szkodnik: Cześć. Jestem Wojtek, gram w The West od 2010 roku. Moja przygoda rozpoczęła się na świecie 9.

Lenka222: Pamiętasz może co skłoniło Cię do rozpoczęcia gry?

Lares szkodnik: Na informatyce w szkole jeden z kolegów pokazał grę i wraz z kilkoma kolegami zaczęliśmy grać. Początkowo było nas sześć osób, lecz ostałem się tylko ja.

Lenka222: Czy Twoja postać zajmuje się czymś konkretnym? A może na różnych światach próbujesz wszystkiego?

Lares szkodnik: Moja główna postać, na Klondike, aktualnie ma ustawienie pod forty, dawniej byłem jednym z topowych pojedynkowiczów. Na reszcie światów, prócz Hurona gram jako zbieracz. Zarabiam tam i zbieram przedmioty podczas loterii, a później wymieniam to na swój główny świat.

Lenka222: Masz jakieś rady dla początkujących fortowców, na co powinni zwrócić uwagę?

Lares szkodnik: Pojęcie ,,początkujący fortowiec” jest względne. Niektórzy swoją przygodę z fortami rozpoczynają mając np. 50 lvl, a inni 130 lvl. Inne rady będą dla gracza z 50 lvl, niech nie robi się 100% pod forty, tylko niech skupi się na wbijaniu lvl. Przykładowo bycie full hp uniemożliwia mu wykonywanie niektórych prac, przez co niemożliwe są dla niego do ukończenia pewne zadania dające dużą ilość punktów doświadczenia. Na wyższych lvl dużą rolę gra dobre rozdanie umiejętności do poszczególnych klas postaci. Inny będzie on dla poszukiwacza,żołnierza czy zawadiaki. Duże osiągi daje też odpowiednio dobrane eq, zazwyczaj z najnowszych loterii.

Lenka222: Czy jest coś, co chciałbyś zobaczyć na fortach?

Lares szkodnik: Na pewno patrząc na tym świecie komplety na małych fortach.   Przydało by się również inne nagradzanie za forty lub jakaś akcja typu ,,przywróćmy sławę fortom”. 

Lenka222: A masz jakiś pomysł w jaki sposób przywrócić sławę fortom?

Lares szkodnik: Zwiększyć ilość zdobywanej największej ilości punktów doświadczenia, wprowadzenie nagród w postaci skrzyń itp. Np. na Gallifrey gdzie są nagrody chodzi nawet o 100% więcej osób niż na zwykłe bitwy.

 

Lenka222: Obecnie trwa okroberfest. Co uważasz o zmianach w nim?

Lares szkodnik: Nie mam opinii, nie zauważyłem jakiś istotnych zmian.

 

Lenka222:  Czy jest element gry, który chciałbyś zmienić i zbudować od podstaw? A może chciałbyś coś dodać do rozgrywki?

Lares szkodnik: Zmiany oraz dodania balansu wymagają przygody, lecz to nie mi jest dane to zmieniać, a pracownikom InnoGames ja tylko mogę na to po marudzić i pomarzyć.

Suchypl pyta:Dlaczego tak słabo gra w przygody?

Lares szkodnik: Niestety szkoda mi inwestowania realnych pieniędzy dla kilku pikseli jak inni.Gram tym co oferuje gra,nie moja w tym wina,że przepaść między graczami bryłkującymi a tymi ,,zwykłymi” jest kolosalna.

Lenka222: Co uważasz o eventach organizowanych na świecie Gonzales?

Lares szkodnik: Uważam,że zbyt dużą rolę odgrywają w nich bryłki. Powinna być wyłączona możliwość ich używania. Pokazywało by to realne umiejętności oraz znajomość gry danego gracza.

Lenka222: Czy Twoja postać ze świata 9 nadal istnieje wędrując za pomocą migracji czy może zdecydowałeś się na założenie nowego konta? 

Lares szkodnik: Nie istnieje, była ona na drugim zablokowanym w 2011 koncie o nicku Lares skodnik

 Lenka222: Czy jest coś, co chciałbyś przekazać/powiedzieć czytelnikom Dziennika The West?

Lares szkodnik: Zachęcam do wymian ze mną 

Lares szkodnik: Mogę kogoś pozdrowić?

Lenka222: Oczywiście 

Lares szkodnik: No to pozdrawiam moją kochaną dziewczynę wariate, brata slonikosa, mame tragonitke, ojczyma thargoida, szefa biolego, moich synów: fortazdobytego, leniwego kojota i butelka, wujka kenoka, ciotke norsonke, kuzyna padusza, kochanka matki stuntjarka, kochanke ojczyma pannemruk, giermka visionera, lektora borsuka bojowego, cały sojusz Ghost Division, mieszkańców cytadeli oraz ekipę z Hurona, dzięki, że was poznałem jesteście niezapomnianą ekipą i viluma też pozdrowie, żeby się gorszy nie czuł i Darka. Dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam, życzę miłego weekendu.

Lenka222:  Bardzo dziękuję za udzielnie wywiadu.

Lenka

Zapraszamy do gry w The West

2 komentarzy do “Lares Szkodnik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *