previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Nowości z bety (2.95)

W dniu dzisiejszym odbyła się aktualizacja na serwerach bety. Jak zawsze prezentujemy Wam zmiany jakie tam się pojawiły. Pamiętajcie, że zamiany z bety nie muszą pojawić się na naszych serwerach.

Nowości

Panteon

Do tej pory nieaktywne osoby nie były widoczne w panteonie, od 2.95 możemy zobaczyć ich nicki (wcześniej czasami był tylko null)

 

Naprawione błędy

Walentynkowe zadania powtarzalne.

Stare zadania walentynkowe zaczęły i zakończyły się za wcześnie? Ten problem już nie wystąpi! Wszystkie zadania w których były wymagane serca lub były jako nagroda, zostały naprawione. Teraz powinny zaczynać się zgodnie z eventem i kończyć razem z nim.

Osiągnięcie z zadania “Towarzysze Świętego Mikołaja”

Za pomyślne ukończenie linii zadań “Towarzysze Świętego Mikołaja” przyznawano osiągnięcie o nazwie “głową dyni”, podobnie jak w przypadku serii z Dia de los Muertos. Osiągnięcie jest zatytułowane: Byłem dobry w tym roku!

Brakujące wymaganie “Ostatnia granica”.

Można było wykonać zadanie bez ukończenia pierwszej części.Możesz wykonać wszystkie zadania bez ukończenia pierwszych zadań. Brakujące wymaganie zostało dodane.

“Randka Jamesa i Marthy” 

Na kolację Jamesa i Marthy potrzeba tylko 4 łososie (a nie 45). Aby ukończyć zadanie, musisz dostarczyć wszystkie produkty w ciągu 24 godzin.

Wojcieszy

Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *