previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Obligacje

Poradnik dotyczący obligacji!

W dzisiejszym poradniku chciałbym omówić kolejną niezwykle ważną kwestię naszej gry, a mianowicie “Obligacje Union Pacific”. Jest to jedna z kilku metod płatniczych w TW. Dzięki nim możemy zdobyć przedmioty lub produkty ze “Sklepu” oraz zakupić dodatkowe losowania w loterii lub gry w cyrku. Zanim zagłębimy się bardziej w ten wątek postarajmy się znaleźć odpowiedź na jedno zasadnicze pytanie: Jakie są sposoby zdobywania obligacji? Jest wiele metod. Pierwszą z nich są bitwy fortowe. Dzięki nim możemy zdobyć maksymalnie 27 obligacji za każdą bitwę. Żeby tego dokonać powinniśmy wziąć udział w bitwie na wysokim poziomie, być online przez wszystkie rundy w wygranej drużynie oraz mieć odpowiednią ilość osiągnięć i odznaczeń. Inną metodą zdobywania obligacji są prace. Z dużą ilością szczęścia możesz otrzymać za nie maksymalnie 1 obligację. Jest to więc bardzo nieatrakcyjny sposób, aby zdobyć ich dużą liczbę. Dzienne zlecenia to kolejna metoda. Za każde zlecenie (4 zadania, 2 pojedynki z graczami, 3 pojedynki z NPC i  3 wytworzone produkty) otrzymasz 1 obligację. Co więcej, pod koniec każdego tygodnia otrzymasz dodatkowo 5 obligacji jeżeli ukończyłeś dzienne cele przynajmniej w 5 dniach. Zakładając, że codziennie wykonasz wszystkie zadania, w ciągu tygodnia otrzymasz 33 obligacje. Jest to dość opłacalne biorąc pod uwagę fakt, że dzienne zlecenia nie są dość wymagające. W loteriach masz szansę zdobyć tzw. listy, które dadzą ci 25, 50, 100, 250, 1000 obligacji, odpowiednio w zielonym, czerwonym, niebieskim, złotym i nadzwyczajnym liście. TWT bardzo często organizuje konkursy oraz bitwy na środkowym forcie, które dadzą ci naprawdę bardzo dużo obligacji. Warto również pamiętać, że za każdego aktywnego znajomego będziesz otrzymywać aż 10 sztuk.
W 2 części tego poradnika skupimy się na profitach, które możesz wykupić za omawianą walutę w TW. Jak już wspomniałem na samym początku, warto zajrzeć do “Sklepu”, który oferuje wiele ciekawych przedmiotów za całkiem niskie ceny. Różnego rodzaju skrzynie, eliksiry, wzmocnienia do bitew fortowych i prac, ciekawe elementy ekwipunku to tylko kilka z wielu rzeczy, które pomogą ci podczas twojej przygody w The West. Warto również wspomnieć, że w “Sklepie” prawie każdy przedmiot lub produkt można kupić za tę samą liczbę obligacji lub bryłek. Dodatkowe losowanie w loterii lub w cyrku kosztuje 25 obligacji. Będziesz mógł również czasem zwiększyć swoje szanse na lepszą nagrodę podczas okazjonalnych loterii.
Musisz również wiedzieć, że maksymalna liczba obligacji jaką możesz przetrzymywać na swoim koncie w danym momencie to 2000.

__________________
Redaktor
Szeryf.Cień

4 komentarzy do “Obligacje

 1. Doprawdy świetny poradnik, ten styl, czuć profesjonalizm. Nie mam nic do zarzucenia, ba! powiem, że chciałbym poznać prywatnie autora tego poradnika, który jest człowiekiem oddającym całe swe serce The West. Szkoda, że prawdopodobnie nigdy się nie spotkamy 🙁

 2. Tekst mało czytelny, nieprzejrzysty, ponadto informacje są wybrakowane.
  Poniżej przedstawiam kilka innych sposobów na zdobycie obligacji, których zabrakło w tekście powyżej:
  -Budowa cyrku
  -Punkty przyjaźni
  -Osiągnięcia
  -Skrzynie
  -Toolbar
  -Zadania (w tekście mowa tylko o zleceniach)

  “W loteriach masz szansę zdobyć tzw. listy, które dadzą ci 25, 50, 100, 250, 1000 obligacji”
  Autor zapomniał chyba o czarnym liście, a poza tym kupując bryłki można było swego czasu otrzymać listy z obligacjami o wartościach innych niż te wymienione wyżej.

 3. Poradnik infantylny, niekompletny za to styl pisania powalający. Ach ten polot. Pozwolę sobie przytoczyć najlepsze kwiatki 🙂

  ” Jest to więc bardzo nieatrakcyjny sposób, aby zdobyć ich dużą liczbę” albo “Jest to dość opłacalne biorąc pod uwagę fakt, że dzienne zlecenia nie są dość wymagające”.

  Jeżeli autor tego poradnika ma więcej niż 10 lat powinien spalić się ze wstydu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *