previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

patrykqar

Witajcie czytelnicy, dzisiaj przedstawimy wam bardzo ciekawą oraz sympatyczną osobę jaką jest patrykqar.

 

Cześć patrykqar, dziękuję że zgodziłeś się udzielić wywiadu do dziennika The West. Opowiedz nam coś o sobie.

Cześć. Nazywam się Patryk i obecnie studiuje. Jestem miłośnikiem skoków narciarskich oraz snookera.

Gdzie aktywnie grasz oraz na którym świecie zaczynałeś swoją rozgrywkę w The West?

Aktywnie gram jedynie na świecie 1, migrowałem tutaj ze świata 11 na którym zaczynałem grać w 2010 roku.

Jesteś jednym ze starszych stażem graczy, których można spotkać, czy uważasz że developerzy spełniają oczekiwania graczy co do rozwoju gry?

Od kilku już lat gra stoi w miejscu i nie robi się nic, żeby przyciągnąć jakkolwiek nowych graczy. Kolejne eventy i kolejne sety nie zmieniają niczego. Tej grze potrzeba większych zmian jak i migracji z prawie wymarłych światów.

Jesteś także liderem sojuszu  fortowego o nazwie Bez Kitu, czy mógłbyś opisać jak utworzono ten sojusz?

Stworzyliśmy go nieco przez przypadek, z Glebą12 marzyła nam się reaktywacja Dobrej Zmiany, tylko tym razem z lepszą organizacją. Zaczynaliśmy zupełnie od zera, zaprosiliśmy kilku starych przyjaciół, zrekrutowaliśmy nowych graczy i doszło do secesji miasta Clay County z Elity, które weszło z nami w sojusz. Na początku cele były dwa, odświeżenie bitew na s1, które ograniczały się do nudnych i często jednostronnych bitew między Elitą i Zjednoczonymi oraz pokonanie Mexico Del Parral. Oba te cele udało nam się zrealizować, świetną organizacją jak i składem fortowym, który według mnie jest bez wątpienia numerem 1 na weście.

Jeśli miałbyś możliwość wyboru zmiany czegoś w grze to czego ta zamiana powinna dotyczyć, klas postaci, fortów, rzemiosła czy systemu levelowania postaci?

Z chęcią zobaczyłbym jakąś innowacje w fortach, może jakąś nową mapę lub zupełnie nowy system bitew. Zwróciłbym również uwagę na system levelowania postaci, bo ciągłe budowanie kościoła od poziomu 100 w górę jest dość toporne.

Czy masz jakieś porady dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę lub też wracają po dłuższej przerwie?

Nie róbcie się full dowo na niskim levelu, ustawiajcie dobre cele na bitwach i nie marnujcie czasu oraz swoich nerwów na przygodach :P

Czy zechciałbyś kogoś pozdrowić, lub coś jeszcze na koniec przekazać czytelnikom?

Chciałbym pozdrowić cały sojusz bez kitu, moich serdecznych Azerskich przyjaciół z Górskiego Karabachu oraz drugą stronę barykady :)

Nasz wywiad niestety dobiega końca, bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało, dziękuję, za rozmowę. Życzę Ci powodzenia w grze jak i poza nią. Pozdrawiam

Również dziękuje za rozmowę. Pozdrawiam

Ebola REKT is REAL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *