previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Podsumowanie eliminacji

Jesteśmy już kilka dni po eliminacjach mistrzostw PvP. Czas zebrać informacje do kupy i przedstawić jak one wyglądały.

 

Eliminacje rozpoczęły się 3 lipca o 17. Jednak do północy obowiązywał kategoryczny zakaz atakowania. Był to czas na przygotowanie swoich postaci, zrobienie buildów, sprawdzenia ubrań oraz wzmocnień które gracze otrzymali. Niestety nie obyło się bez ofiar i kilkanaście osób musiało się pożegnać z mistrzostwami.

O północy część graczy rozpoczęła rzeź, a kolejni dołączyli do nich z samego rana. Pomimo początkowego zamieszania z atakowaniem osób nagich, a także z omdlewaniem i 48 godzinną przerwą mistrzostwa bez większych problemów dotrwały do końca. Gracze w przyjemnej atmosferze walczyli o zajęcie jak najlepszych pozycji z miastach. Jednak nikt nie przewidział, iż rywalizacja będzie tak zawzięta i po kilku dniach gracze otrzymali dodatkowe wzmocnienia i obligacje, aby móc dalej skutecznie walczyć oraz zregenerować motywację.

Na czacie niemal cały czas byli dostępni GMi by pomagać graczom, sprawdzać ich uczciwość, a także zdejmować 48 gdy tylko nadarzyła się taka potrzeba. Pomimo wielu osób, które złamały regulamin i zostały zdyskwalifikowane, to do końca turnieju przetrwało ponad 150 osób z których 32 zmierzy się w kolejnej rundzie. Już od wczoraj możecie śledzić dalsze losy w tym temacie na forum: Mistrzostwa PvP.

Tutaj znajdziecie tabele, z podziałem na miasta, osób które zakwalifikowały się do kolejnej rundy: Zwycięzcy eliminacji.

Gratulujemy zwycięzcą, a także dziękujemy za udział wszystkim graczom. Czekamy na Wasze opinie na forum!

 

Jimmy Kane


Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *