previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Poradnik loterii wielkanocnej 2019

Poradnik będzie dotyczył loterii wielkanocnej 2019. Zawiera on informacje o setach możliwych do zdobycia w tej loterii, ich zastosowanie oraz porównania setów z ich poprzednikami.

Zacznijmy od przedstawienia setów możliwych do zdobycia w tej loterii:
-Zestaw J. McLaughlina + Jazda konna
-Zestaw Phoebe A. Mosey + Bronie
-Zestaw Tatanki + Bronie
-Zestaw Thomasa A. Edisona(darmowy) + Bronie + Jazda

Każdy z tych setów ma inne zastosowanie.
-Zestaw J. McLaughlina-Zestaw dla pojedynkowiczów walczących bronią wręcz.
-Zestaw Phoebe A. Mosey-Zestaw dla fortowców pod dmg (Full Dowodzenie).
-Zestaw Tatanki-Zestaw na przygody. Niestety ja nie gram przygód, więc tutaj za wiele nie jestem w stanie powiedzieć :). Zestaw ten zapewnia sporo bonusów do umiejętności, pod forty jak i pod pojedynki lecz są sety które o wiele lepiej radzą sobie w tych aspektach gry.

Zacznijmy od zestawu J. McLaughlina
Sytuacja z nim nie wygląda zbyt ciekawie. Jest to gorsza wersja zestawu Henry’ego Hooker’a. Ma bardzo podobne bonusy. Jest to set pod tzw. „Orka”, czyli sporo umiejętności pod redukcję obrażeń w pojedynkach, ogromna ilość taktyki oraz bonus do umiejętności siły uderzenia, przydatny gdy walczymy bronią wręcz. Ten set daje też trochę bonusu do uniku, co też wpływa na wynik pojedynku. Set idealny dla pojedynkowiczów wręcz. Jeśli chodzi o porównanie bonusów z zestawem Henry’ego Hooker’a, istnieją strony na których są pokazywane dokładne wartości bonusów setowych. Moim zdaniem oba sety przydadzą się w różnych sytuacjach. Każdy z nich robi coś lepiej. Warto dodać że zwiększa on także o 30% otrzymywany exp. Set godny uwagi.

Jeśli chodzi o jazdę J. McLaughlina. Jest to aktualnie najlepsza jazda konna do pojedynków, idealna do obrony, jak i do inicjacji pojedynków dla obu rodzai broni. Pomimo zapewniania bonusów pod umiejętność siły uderzenia, sprawdzi się dla graczy grających pod broń strzelecką, głównie do bronienia się. Więc jeśli jesteś pojedynkowiczem powinieneś przemyśleć zakup tej jazdy szczególnie jeśli używasz broni wręcz.

-Zestaw Phoebe A. Mosey + Bronie
Zestaw głównie dla zawadiaków, żołnierzy oraz pozostałych klas, chcących zadawać spore obrażenia swoim przeciwnikom w bitwach o fort. Jest to lepsza wersja zestawu Joaquina Murriety. Set ten zapewnia jedynie umiejętności przydatne podczas bitew
o fort, po evencie oficera unii małą rolę grają bonusy sektorowe w bitwach o fort.
Zestaw oficera unii zapewnia potężny bonus sektorowy do zadawanych obrażeń, przez co zestaw Phoebe A. Mosey wypada lepiej. Przebija on dodatkowo minimalnie umiejętności swojego poprzednika, więc jeśli masz odpowiednią sumę warto zastanowić się nad jego zakupem. Jeśli chodzi o bronie, zestaw Phoebe A. Mosey jest minimalnie lepszy niż bronie Murietty.  Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje osiągi
w bitwach możesz rozważyć zakup tego setu, jest to aktualnie najlepszy set za $ dla osób w full dowodzenie . Ten set w połączeniu z jazdą Murietty zapewni ci wysokie obrażenia w bitwach. Więc jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z fortami i zadawać spore obrażenia, ten set jest dla Ciebie, oraz dla ludzi chcących zmaksymalizować swoje wyniki w bitwach.

Zestaw Tatanki + Bronie
Tutaj niestety za wiele nie jestem w stanie powiedzieć. Set na pewno znajdzie zastosowanie w przygodach, zapewnia on spory bonus do ataku wymagany w nich, przekłada się to na obrażenia zadawane w przygodach. Niestety nie daje on bonusu do obrony, tak jak robi to zestaw wyjętego spod prawa. Zestaw zapewnia też inne umiejętności potrzebne w pracach jak i bitwach o fort oraz w pojedynkach, jednak są zestawy które robią to lepiej. Więc jeśli chcecie grać w przygody i zadawać sporo obrażeń, ten zestaw jest dla was.

Zestaw Thomasa A. Edisona
Jest to darmowy zestaw za Pasmo wygranych z bandytami w tym evencie. Typowy zestaw zapewniający punkty pracy w ilości 500, razem z broniami i jazdą. Dodatkowym atutem tego zestawu jest zwiększenie szansy na wypadnięcie produktu o 90% razem
z broniami i jazdą , oraz szansę na wypadnięcie itemu podczas prac o 90%. Set ten daje również bonusy do różnych umiejętności jednak w niczym nie jest świetny, ot wszystko i nic. Jak na darmowy jest jak najbardziej warty uwagi, jazda idealna na wymianę za Hancocka, dodaje dodatkowe bonusy z taką samą wartością podniesienia szansy na wypadnięcie produktu podczas prac. Jeśli nie udało ci się zdobyć broni Marthy z eventu walentynkowego, jest to idealna i łatwa okazja, aby zdobyć bronie zapewniający ten bonus (Szansa na produkt). Ciuszki są idealną alternatywą dla nie chcących płacić za ubrania Hancocka bonus mniejszy ale zawsze. No i oczywiście
w zamian dostajemy dodatkowe pkt pracy oraz szanse na przedmiot z prac (ciuszki,bronie) więc jak najbardziej ten zestaw jest godny uwagi, gdyż jest prosty do zdobycia. Każdy powinien dać radę go zdobyć 😛 .Nie wymaga to maksymalnej aktywności podczas eventu tak jak w przypadku np: eventu walentynkowego

W ogólnym rozrachunku w tym evencie można sporo zyskać zestawów oraz $, gdy itemy te zostaną odblokowane na targ. Raczej każdy znajdzie coś dla siebie a jeśli nie to zawsze zarobi na nim sporo waluty.

Co do porównywania bonusów tak jak było wyżej napisane są strony, na których można sobie dokładnie porównać wszystko.

Jeśli chodzi o metody oraz efektywność dropienia jajek. Tutaj KZI wszystko ładnie pokazał i objaśnił poradnik ciągle aktualny (https://www.youtube.com/watch?v=778T5vdChLk&t=173s)

Udanego eventu :), mam nadzieję że komuś przyda się ten krótki wpis.

aziks

Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *