previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Poradnik nowicjusza

Poradnik na temat zdobywania poziomów

Na samym początku przechodzimy samouczek. Przez samouczek i robienie pojedynków z NPC szybko wbijemy 5 poziom. Wszystkie cechy i umiejętności dajemy w siłę oraz, budowanie. Następnie robimy zadania “Ocal saloon część 1 (Henry)” ,”Wielki występ (Maria)” -jedną z nagród w tym zadaniu jest premia “Większy zarobek” na 4 dni, “Prace porządkowe (Maria)”, “Pogoń za przestępcami (Szeryf)”.

Po zrobieniu tych zadań w saloonie odblokuje nam się nowy zleceniodawca – Waupee – u którego znajdziemy zadanie “Edukacja” dzięki temu zadaniu zdobędziemy 8 umiejętności. Kolejne zadanie, które trzeba zrobić to “Płonące serce (Waupee)” za zrobienie tego zadania zdobywamy kolejną premię na 4 dni – “Szybsza regeneracja sił”. Po zrobieniu tych wszystkich zadań odblokuje nam się zadanie u Henrego “Ocal saloon część 2” za zrobienie, którego otrzymamy set nowicjusza.

Po zrobieniu tego zadania powinniśmy już mieć 15 poziom, więc przychodzi czas na wybór Klasy postaci. Oprócz tego pojawi się nam kilka zadań, pierwszym które warto zrobić jest “Żądanie Hacketta” za to zadanie otrzymamy 1 umiejętność i m.in kilof staruszka Hacketta.

Teraz przenosimy się na prace.typu “Stawianie masztów telegraficznych”, Budowa kasyna” oraz “Budowa stacji kolejowej”. Na tych pracach szybko zdobędziemy 25 poziom, dzięki temu odblokują nam się kolejne prace takie jak “Budowa posiadłości”, “Budowa palisady”, “Budowa rancza” i wykopki. Motywacje zbijamy do maksimum 75% przy każdej pracy. Do odnawiania motywacji opłaca się kupować “Mydliny” za 29 oup. Z zadań będziemy mieć około 150 obligacji, później, jak już zarobimy trochę dolarów, warto kupić prymki, śpiwory i herbaty. Około 35 lvl odblokuje nam się “Budowa domu misyjnego” – najlepsza praca do zbierania doświadczenia na niskich poziomach. Przy okazji warto zrobić zadanie ,,Anioł miłości”, dzięki któremu na 45 poziomie odblokujemy zadanie “Miasto Widmo”, za które otrzymamy rubin i ponad 5.5k doświadczenia. Dzięki temu sposobowi zdobyłem ostatnio 39 lvl w jeden dzień 😉 Budowanie na pracach jest opłacalne do 50 poziomu, później najlepiej budować kościół lub zrobić resskil pod pojedynki

Oup- Obligacje Union Pacific

 

blazej3


Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *