previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Poradnik – Pojedynki(broń strzelecka)

Witam wszystkich czytelników.

Dziś zajmiemy się poradnikiem dla nowo przybyłych rewolwerowców, dla tych którzy są w temacie kompletnie zieloni lub wrócili po przerwie do gry.

Patrząc na bardzo rozległy asortyment broni, ubrań oraz jazd setowych pozwolę sobie ułożyć dwa zestawy dla strzelców.

Zestaw numer I:

Koń i siodło Francisco Pizarro,Ubrania Johna Wesleya Hardina, Bronie Williama Penn’a(rewolwer+strzelba). 

Zestaw ten bazuje na uniku,celowaniu oraz strzelaniu. Umiejętności należy też rozdać między te wyżej wymienione. Cechy zaś polecam dać w zręczność przez co wzrośnie nasze celowanie oraz strzelanie. Radziłbym też dać trochę w punkty życia, gdyż podczas pojedynku z mocniejszym przeciwnikiem może on nas omdleć, ponieważ nasze hp jest nikłe ~2000 punktów życia.  Taktykę w pojedynku zalecam dać podczas obrony na ,,kucki”. Niwelujemy wtedy szanse na groźne ataki w głowę oraz barki zadające więcej obrażeń. Na atak zaś dajemy na barki oraz głowę. Zadamy w ten sposób nieprzygotowanemu przeciwnikowi sporą ilość obrażeń.

Zestaw numer II

Lalka i koń Hombre, zestaw ubrań górskiego pasterza,zestaw broni górskiego pasterza(wiadro kamieni oraz kilof) 

Ten zestaw da nam dużą ilość celowania oraz nasze punkty życia będą na wyższym poziomie, ponieważ każdy zestaw posiada w bonusie setowym punkty życia, lecz za to tracimy na strzelaniu oraz uniku. Umiejętności radzę więc rozdać między te dwie pozycję. Cechy rozdać pół na pół pomiędzy sprawność, a zręczność. Taktykę ustawiamy prawie tak samo jak w poprzednim wypadku, z pewnym szczegółem. Radzę zaryzykować i ustawić wszystkie strzały w głowę, gdyż z naszym celowaniem nie będziemy mieli problemu z trafieniem w przeciwnika.

To już koniec poradnika dla strzelców, w razie pytań proszę zadawać je
w komentarzach pod poradnikiem . 

Zapraszam do gry w The West

Lares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *