previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Stan na sobotę: New Jersey

Stan New Jersey leży na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i jego terey były kolonizowane przez Szwedów, Anglików, Francuzów. Istny kocioł narodowościowy przetrwał do dziisaj, gdyż na terenie tego stanu ożna odnaleźć wielu Meksykanów, Aglików, Kubańczyów, Jamajczyków, jak również i Polaków. Przejdźmy może do paru miejsc czy miast warto zobaczyć.

Latarnia Cape May
Latarnia znajduje się w mieście o nazwie Cape May, gdzie rzeka Delaware łączy się z Oceanem Atlantyckim. Punkt widokowy jest otwarty dla odwiedzających, a na jego szczycie można obejrzeć piękny widok, zapierający dech w piersiach obraz lądu i wody. Będąc na miejscu musisz to zobaczyć, gdyż widok jest niezapomniany.

Atlantic City
To miasto, które oferuje atrakcje dla każdego. Warto je odwiedzić, aby zobaczyć jak żyje się w amerykańskich miastach. Znajdziecie tu wiele hoteli, klubów, kasyn oraz restauracji. Miasto to jest idealnym miejscem na spędzenie sobotniego wieczoru. Muzyka, drinki i taniec, to wszystko znajdziecie tutaj z łatwością. Dla osób, które nie lubią hazardu, znajdą się inne ciekawe miejsca, np. Boardwalk Hall. To wielka scena, na której występują gwiazdy znane całym świecie. Występy odbywają się przez cały rok, niemalże w każdym tygodniu.

Rzeka Delaware i miasto Trenton
Po sobotniej imprezie spacer nad rzeką Delaware będzie idealnym rozwiązaniem. Rzeka ta wypływa w okolicach gór Catskill i wpływa do Oceanu Atlantyckiego. Spacer pozwoli Ci odpocząć po tygodniu pełnym wrażeń i nabrać siły na nowe wyzwania. Podziwiaj piękne krajobrazy, zupełnie odmienne od polskich widoków. Nad rzeką Delaware leży miasto Trenton, czyli stolica stanu New Jersey, w którym warto odwiedzić New Jersey Museum, a w nim zapoznać się z kulturą i historią tego regionu.

Park rozrywki Six Flags Great Adventure
Jeżeli szukasz rozrywki i adrenaliny, to zdecydowanie atrakcja dla Ciebie. Six Flags Great Adventure oferuje świetną zabawę, dzięki kolejką górskim i to naprawdę wielkich rozmiarów, które są ogromną gratką dla fanów ekstremalnych atrakcji. Jeżeli chcesz poczuć nutę emocji musisz spędzić w parku sporo czasu, aby poznać wszystkie niesamowite możliwości tego miejsca.

Fusek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *