musco

Sytuacja na świecie Muscotah-październik

Drodzy Czytelnicy!

W dzisiejszym wpisie przedstawię sytuację na świecie Muscotah. Możesz już teraz do niego dołączyć KLIK.Postaram się dokładnie przedstawić wszystkie zmiany, jakie zaszły w rankingach ogólnym, pojedynkowym, miejskim oraz powiem trochę o sytuacji fortowej na tym serwerze.

Na samym początku napiszę o rankingu głównym, gdzie na pozycji lidera w dalszym ciągu utrzymuje się Zbanuj bo to KsF. W porównaniu z ubiegłym miesiącem zdobył kolejne 2 poziomy i na dzień dzisiejszy ma 143 lvl. Jednakże na pozostałych dwóch miejscach doszło już do zmiany, ponieważ na drugą pozycję w rankingu awansował TransamT, przeskakując tym samym gracza futrerko.

1. Zbanuj bo to KsF(143 lvl)-12 368 374 expa
2. TransamT(135 lvl)-5 580 293 expa
3. futrerko(135 lvl)-5 512 976 expa

W rankingu miast doszło do sporych przetasowań, które wynikają z tego, że przy wprowadzeniu wersji 2.63 można zdobyć maksymalnie 100 pkt. Dzięki temu kościół nie jest już główną żyłą zdobywania punktów w rankingu miejskim. Przez to na pierwsze miejsce awansowała Loża Szyderców, która przed zmianami zajmowała 3 miejsce. Na drugą pozycję spadła West Virginia, z kolei skok na 3 miejsce zanotowało miasto Armagedon.

1. Loża Szyderców-142 886 punktów
2. West Virginia-140 813 punktów
3. Armagedon-127 317 punktów

Bitwy fortowe na Muscotah odbywają się w głównej mierze na małych i średnich fortach. Owszem zdarzają się także walki na dużych fortach, ale one przeważnie mają miejsce na środkowym forcie -Gallifrey, gdzie można zdobyć nagrody. Takie walki cieszą się sporą popularnością, gdyż praktycznie zawsze są komplety po obu stronach. Wśród dominujących sojuszy należy wymienić sojusze Guns and Roses i Indywidua, między którymi głównie toczą się walki fortowe.

Tradycyjnie do największych przetasowań doszło w rankingu pojedynkowym, gdzie niemalże całe podium uległo zmianie. Na pierwsze miejsce wskoczył gracz .Niefart., który pomimo prowadzenia ma zaledwie 1000 expa przewagi nad graczem o nicku MALANGOS. Trzecie miejsce z kolei zajmuje tak samo jak przed miesiącem szymczak19.

1. .Niefart.-68 919 expa pojedynkowego
2. MALANGOS-67 893 expa pojedynkowego
3. szymczak19-66 290 expa pojedynkowego

Olimpus

Zapraszamy do gry w The-West

0 razy komentowano: “Sytuacja na świecie Muscotah-październikDodaj swój →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *