musco

Sytuacja na świecie Muscotah

Drodzy Czytelnicy!

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam comiesięczny cykl, w którym będę omawiał sytuację na nowym serwerze Muscotah. Tak jak w przypadku Luizjany, będę skupiał się głównie na rankingach głównym, miejskim, fortowym i pojedynkowym.

Na samym początku opowiem trochę o sytuacji w tabeli głównej. Pomimo tego, że świat wystartował 30 maja, to gracz o nicku Zbanuj bo to KsF zdążył już zająć pierwsze miejsce w panteonach za 60, 80 i 100 lvl. Aktualnie przewaga tego zawodnika nad resztą stawki jest bardzo duża i zdobycie panteonu za 120 poziom powinno być kwestią czasu. Kolejne 2 miejsca zajmują MatiRTS i futrerko.

1. Zbanuj bo to KsF(112 lvl)-1 446 027 expa
2. MatiRTS(89 lvl)-721 257 expa
3. futrerko(82 lvl)-582 211 expa

W rankingu miejskim na samym początku delikatnie od reszty stawki odskoczyły dwa miasta, które przekroczyły już 50 poziom kościoła. Są to Stare Wygi oraz Sweet Dreams. Trzecią pozycję zajmuje miasto West Virginia, które ma bezpieczną przewagę nad pozostałymi.
Ciekawostką jest to, że czołowa trójka należy do jednego sojuszu, o czym więcej powiem przy omawianiu sytuacji fortowej.

1. Stare Wygi-257 678 punktów
2. Sweet Dreams-241 584 punktów
3. West Virginia-184 723 punkty

Teraz przejdę do sytuacji fortowej na Muscotah. Tutaj bitwy fortowe odbywały się głównie na małych i średnich fortach. Kilkukrotnie frekwencja po obu stronach była stuprocentowa. Jeśli chodzi chodzi natomiast o dominujące sojusze, to tutaj najsilniejszym są zdecydowanie Starzy Wyjadacze, do których przynależy wspomniana już czołowa trójka rankingu miejskiego. Wśród liczących sojuszy znajdą się też m.in: Guns and Roses, Stara Gwardia i Związek Pruski.

1. Starzy Wyjadacze-219 604 punkty
2. Guns and Roses-49 731 punktów
3. Stara Gwardia-21 595 punktów

Na samym końcu omówię ranking pojedynkowy. W tabeli jest bardzo ciasno ze względu na niewielkie różnice punktów doświadczenia. Aktualnie w rankingu prowadzi igorajs, który jako pierwszy przekroczył 10 000 expa pojedynkowego. W czołówce znajdują się także Majszii, AndiSZ, Thiago99 oraz .RESH.. Świat jest rozwojowy – tak jak w przypadku fortów, tak i tu, wszystko się może zmienić. Rozpoczynając start nawet ponad miesiąc po starcie serwera, w rankingu pojedynku w żaden sposób nie jesteś na straconej pozycji – jeśli będziesz dobrym rewolwerowcem, w krótkim czasie dorównasz, a nawet pokonasz obecnie najlepszych graczy serwera.

1. igorajs-11 198 expa pojedynkowego
2. Majszii-9 516 expa pojedynkowego
3. AndiSZ-8 680 expa pojedynkowego

Olimpus

Zapraszamy do gry w The-West

0 razy komentowano: “Sytuacja na świecie MuscotahDodaj swój →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *