previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Tajemnicza kartka z życzeniami oraz konkurs

Dziś przeżywamy szczególny dzień. Dokładnie 7 lat temu miała miejsce premiera gry The West. Z tej okazji chcemy podzielić się z Wami naszymi wspomnieniami. Zorganizowany został również konkurs, w którym do wygrania jest 100 000$. Zapraszamy do zabawy.
Gra przez ten czas naprawdę się zmieniła i choć głosy są podzielone, My wiemy, że zmieniła się na lepsze. Stare czasy wspominamy ze łzą w oku i z wstrzymanym oddechem oglądamy materiały z wcześniejszych wersji gry. Na forum i w Internecie jest wiele obrazów i filmów z tego okresu czasu. Znacie jakieś lub macie swoje ulubione?

Ilu z Was pamięta starą stronę główną The Westa, rozpoznalibyście ją dziś?

the-west

 

 

 

 

 

A co powiecie o oknach bitwy, one także zdążyły ulec zmianie.

bitwaWyborstronynabitwie

 

 

 

 

 

 

Mapa i prace… Kiedyś trzeba było dużo chodzić. Uwierzycie, że kiedyś nie było wielu prac w jednym miejscu? Gdyby nie to, że pamiętam te czasy, nie uwierzyłbym.

mapaCytadela_Mrozu

 

 

 

 

 

 

 

Ekwipunek… Zobaczcie sami.

5XLYN0G

baaad

 

 

 

 

 

 

 

Czego najbardziej Wam brakuje? Nam przede wszystkim czatu, mapy i tego migającego niebieskiego wykrzyknika, który zapalał się, kiedy otrzymywało się nowy raport. Pamiętacie to?

the-west

logo

 

 

 

 

 

 

Widzieliście pierwszy trailer gry?

 

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostawić komentarz pod tym artykułem z dokończonym zdaniem:

“Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i…”

Najlepsza odpowiedź wygrywa!

 

Regulamin:
1. Celem konkursu jest dokończenie zdanie.
2. Każdy czytelnik gazetki może wziąć udział w zabawie, nie trzeba się zapisywać.
4. Zabawa trwa od 30.04.2015 do 30.04.2015 (23:59).
5. Każdy uczestnik może napisać tylko 1 komentarz biorący udział w konkursie.
6. Członkowie TWT nie mogą brać udział w zabawie.
7. Nagrodą jest 100000$ dla wszystkich światów, prócz Klondike, gdzie nagroda wynosi 50000$.
8. Odpowiedzi nie mogą zawierać wulgarnej, rasistowskiej oraz erotycznej treści. Dodatkowo treść nie może obrażać innych osób.
9. Organizatorem konkursu jest Harlion, Szeryf Cień i Dawodi. Wszystkie błędy zgłaszamy przez PM na forum gry.
10. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w każdym momencie, bez wcześniejszych uprzedzeń.
11. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego zasady.

 

Wasz The West Team


Zapraszamy do gry w The West

 1. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i na torcie dynamit rozstawia ciesząc się w duchu, że przez tyle lat się z nami zabawia.

 2. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i …
  o minionych siedmiu latach niczym o ósmy cudzie świata opowiada.

 3. „Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i…ze wszystkimi normalnie rozmawia”

 4. “Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i… administratorom gromkie bije brawa za The West’a “

 5. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i…każdy z nich zdmuchuje swoją świeczkę, wypija wódeczkę i robi z miasta sieczkę i nawet nikt się nie zorientował, bo to trwało chwileczkę.

 6. „Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i życzenia wszystkim składa a że święto jest The West życzą im wszystkiego Fest”

 7. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i uderzeniem bicza zabawę zapowiada, na fortach, w pojedynkach, na polach przygody, życząc wszystkim graczom udanej zabawy.

 8. „Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i prezenty wszystkim zostawia jak i do dobrej zabawy chętnie namawia!”

 9. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i hucznym strzałem z rewolweru siódme obchody urodzin The Westa, do białego rana, zapowiada.

 10. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i…ciasteczka zajada. Wraz z szeryfem świąteczne ubranka wkłada, śmiejąc się wszędzie, gości zapraszając, siedem świeczek zdmuchują a chcieliby jeszcze.

 11. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i każdy się cieszy z tego co potrafi najlepiej, handlarze z świetnych przedmiotów, pojedynkowicze z wygranych walk, budowniczy z postawienia nowych budynków, a żołnierze z heroicznych walk fortowych. I wszystkim im gra się dobrze w TW.

 12. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i… nowy świat rozkłada,Niszczy domy,niszczy bloki a na koniec i zagrody,po imprezie wpada sobie na kolanach modli się w altanach,gdyż nowa bitwa się rozpocznie wtem to trzeba złożyć pościel,po bitwie banda daltona idzie w świat i szuka nowego Lincolna,Jednak nie wiedzą że go nie znajdą gdyż on nie żyw jest już na tym świecie 🙂 KONIEC
  droga administracjo całego the westa życze wam wszystkiego najlepszego gdyż to dzisiaj macie alter ego.zyczy EVO wszystkiego co dobrego i NAJLEPSZEGO
  nickname:Evolution8812
  Jeszcze raz gratuluję wam tak wspaniałej gry powodzenia w jej tworzeniu 🙂 pozdrawiam

 13. pije,śpiewa,panienki obłapia.A po północy ognisko rozpala i o dawnych dziejach opowiada przy czym na zgodę fajkę pokoju z marychy wypala.

 14. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i organizuję super ucztę z Szefem a Barman leje piwo w Saloonie

 15. ,,Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i zabiją osobę która wprowadziła wersję 2.0 i przywracają poprzednie wersję… Wszyscy żyją szczęśliwie a Daltonowie zostali bogami”

 16. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i Lacky Luka dopada zgaga bo sam wcinał torta od rana 😀

 17. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i zastanawia się czy na urodziny wpaść wypada.

 18. w przyjaznej atmosferze burmistrz wszystkim kolejke stawia, noc sie kończy hucznymi fajerwerkami a wszyscy rowno w trupa zalani 😀

 19. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i powiada Gimby (gimnazjaliści) nie znają, zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj będą wychwalani twórcy tak wspaniałej gry!!!
  Po złożeniu życzeń i zjedzeniu tortu krzyczy: Dawać $ albo zabije.

 20. „Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i prędko życzenia The West-owi składa. By ta gra trwała lata i się dobrze rozwijała, grono było tu nie małe tego życzą wam wandale 🙂

 21. „Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i na Barmana Henrego napada. Szeryf zimną krew zachował , migiem bandytów zaaresztował. Wszyscy mu gratulować popędzili i fajerwerki odpalili. ”

 22. „Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i…najlepsze życzenia za torcik wymienia!”

 23. Gdy na westowym torcie siedem świeczek się pojawia to do miasta banda Daltona wpada i nowszom wersije the westa wam przedstawia takze wielkie zyczenia wam sklada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *