previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

Waluty w grze

W grze dostępne jest kilka walut. Nowym graczom, łatwo jest się w tym pogubić. Specjalnie dla tych osób przygotowaliśmy dziś poradnik, gdzie przedstawimy wszystkie waluty dostępne w grze.
Dziś opowiem trochę o walutach dostępnych cały rok:
-Dolary jest to podstawowa waluta w grze. Zdobywasz ją od samego początku rozgrywki, są one nieodłącznym elementem zabawy. Zarabiacie je podczas prac, pojedynków, bitew o fort, sprzedaży produktów, wykonywania zadań. Do czego są potrzebne? Praktycznie do wszystkiego! Dzięki dolarom możesz dokonywać zakupów, wykonywać niektóre zadania, budować miasto, wystawiać listy gończe, wyzywać bitwy o fort, możesz je również wydawać u szamana.
W jaki sposób najszybciej zdobywać dolary? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli posiadasz zestawy ubrań dające bonus do zarobku to warto je założyć są to np. zestaw Pana Młodego, zestaw Juana Ponce de Leon, zestaw Williama Penn’a, zestaw św. Patryka. Oczywiście jest ich więcej, wymieniłam tutaj tylko kilka. Drugą metodą na zwiększenie zarobku dolarów jest odnalezienie na mapie złotej lub srebrnej pracy. Dają one więcej pieniędzy niż ta sama praca bez specjalnego oznaczenia. Taką pracę poznasz po złotej lub srebrnej obwódce wokół ich ikony, zmieniają one codziennie lokalizację. Poszukuj prac dających duży zarobek dla Twojej postaci. Tutaj wachlarz jest ogromny i zależny od wielu czynników. Musisz poszukać! Jeśli jesteś pojedynkowiczem możesz trochę dorobić atakując graczy z listami gończymi. Gdy spełnisz warunki jakie zakładał list tj. zabijesz lub pokonasz przeciwnika otrzymasz nagrodę. Możesz też sprzedawać przedmioty na targu, często popytem cieszą się te z rzemiosła. Wytwarzasz herbatę, odważniki, ostrogi, a może łęki do siodła? Wystaw nadmiar na targ, inni gracze bardzo ich potrzebują, a sam zarobisz kilka dolarów.
Dodam, że pieniądze dobrze przechowywać w banku. Są tam bezpieczne i nie stracisz ich w żaden sposób.
-Obligacje jest to jedyna limitowana waluta. W jednej chwili możesz posiadać maksymalnie 3000 obligacji. Jak je zdobywać? Podczas bitew o frot, prac, wykonywania zadań, eventów oraz jako cotygodniowy bonus logowania. Czasami można zdobyć listy z obligacjami, które warto przechowywać w swoim ekwipunku nie otwarte. Dlaczego? Ilość posiadanych obligacji jest limitowana, a listów możesz mieć dowolną ilość. Otwartego listu nie da się zamknąć i schować do niego ponownie obligacji. Obligacje możesz wydawać z shopie. Cóż takiego tam zakupisz? Wszystko czego potrzebujesz! Wzmocnienia dodające energii, punktów życia, punktów pracy, motywacji. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. W ofercie są również ubrania i przedmioty do rzemiosła.
-Punkty weterana można uzyskać jedynie grając w przygody lub wykonując zadania mające w wymaganiach zagranie w nią. Punkty te możesz wydać w sklepie weterana mieszczącym się w shopie. Co tam znajdziesz? W większości są to skrzynie z ubraniami, broniami i wzmocnieniami. Możesz też zakupić paczki z kartami kolekcjonerskimi lub trójlistną koniczynę. Aby zbierać jak najwięcej punktów weterana musisz dobrze grać w przygody, gdyż każde 7 punktów zdobyte przez drużynę zwiększa ilość punktów otrzymanych na koniec rozgrywki.
-Bryłki złota jest to trudno dostępna waluta, którą można zakupić jedynie za realną walutę. Dzięki bryłkom możesz zakupić przedmioty z shopie, konto premium, przedmioty z wyprzedaży kolekcjonerskich i wiele innych.

Lenka

Zapraszamy do gry w The West

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *