previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow
Slider

Dziennik The West

XIUXIU

Dzień dobry drodzy czytelnicy. Chciałbym zaprosić was do przeczytania wywiadu z ciekawą osobą jaką jest Xiuxiu.

Cześć Xiuxiu. Co u ciebie słychać? Opowiedz kilka słów o sobie 🙂

Witaj Lars bywało lepiej, ale nie jest źle :) Mam na imię ADAM interesuję się astronomią ,naukami ścisłymi oraz polityką, ponieważ bacznie obserwuje co się w niej dzieje, gdyż może to zagrażać bezpieczeństwu naszego państwa. Tak ogólnie lubię osoby szczere, nawet jeśli mają to być niemiłe rzeczy, nie lubię gdy ludzie kalają swoje gniazdo ( CHODZI MI O POLSKĘ ) i wolę reagować wcześniej niż obudzić się z ręką w nocniku .

Gdzie aktywnie grasz, czy to serwer na którym zaczynałeś?

Aktywnie gram na Huronie i to jest serwer, na którym zaczynałem, znajdziesz mnie na wielu innych światach, ale tam aż taki aktywny to nie jestem .

 Jak długo grasz?

Będę tutaj trochę szczegółowy jak w zegarku szwajcarskim i moją przygodę z TW rozpocząłem 23.10.2013r.
o godzinie 2:22 :D

Jesteś mieszkańcem najlepszego miasta pojedynkowego na swoim świecie, może opowiesz jak się w nim znalazłeś i jaką rolę w nim pełnisz?

Ogólnie tutaj Cię zaskoczę, w notatniku posiadam cenne wskazówki, jak wyglądała moja przygoda dotycząca migracji miast, w których byłem aktywnym mieszkańcem zanim znalazłem się w najlepszym mieście jeśli chodzi o PvP. Zaczynając od początku 1 miastem było Y Dojrzała Yagoodka losowe miasto, abym mógł zakończyć zadania i pojedynkować się – już nie istnieje. Następnie natrafiłem na gracza Dupczet, który był założycielem w Dolinie Muminków i zawarliśmy pakt jeśli osiągnę lvl 50 -ty zaprosi mnie do jednego w tamtym czasie z lepszych miast pvp. I tak znalazłem się w Dolinie Muminków, byłem tam bardzo aktywnym graczem, stopniowo się rozwijałem, zostałem radnym a w późniejszym czasie założycielem miasta – dokładnie 26.12.2014 r. I nawet przez pewien okres sam dzierżyłem to miano na barkach, bo miasto miało swój kryzys.
W drugiej połowie 2015 r. musiałem podjąć bardzo trudną decyzję o zakończeniu gry w The Westa i tak uczyniłem, ale jak wiadomo życie jest nieprzewidywalne w czerwcu 2017 r. aktywowałem konto, nie mając kompletnie nic w EQ ani jednego dolara. Powróciłem z dobrą pozytywną myślą i liczyłem, iż osoba której zaufałem pomoże mi na starcie, aby się zasymilować po tak długiej przerwie, niestety zawiodłem się. Wyobraź sobie, że pomogli mi ludzie z Egzekutorów kompletnie obca grupa ludzi, gdzie to byli moi naturalni wrogowie w PvP a okazali się takimi prawdziwymi przyjaciółmi w potrzebie, dobrze tutaj przytoczyć sentencję: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. I tak znalazłem się w Egzekutorach, gdzie rozwijam się w dalszym ciągu, obecnie jestem radnym – pomagam jak mogę, rozwijam miasto, nie tylko względem rankingu itp. ale przede wszystkim szukam dobrego sposobu na integrację miasta, żebyś mnie źle nie zrozumiał – atmosfera w mieście jest dobra, chociaż czasem kłócimy się jak stare dobre małżeństwo, szybko jednak się godzimy, przynajmniej nie wieje nudą i nie ma monotonii :D . Oczywiście w mojej historii były inne miasta, ale to tylko na chwilkę chodziło
o zadania, osiągnięcia itd. .

 Z kim wiążesz najlepsze wspomnienia w grze i dlaczego właśnie on lub ona?

Bardzo trudno jest wybrać jedną osobę, bo duże grono ludzi w jakimś stopniu zasługuje na to wspomnienie. Powiem ci tak – fajnie iż ludzie są zróżnicowani i bardzo duży mają wkład w to, iż tu jestem i mam super fajne wspomnienia, ale nie wybiorę tej jednej konkretnej osoby lub osób stawiam ich równo to będzie sprawiedliwe. .

Jaka jest według Ciebie najlepsza i najgorsza cecha naszej gry i jak byś je zmienił?

Najgorsza to za dużo światów, mówię szczerze dużo graczy jest rozproszonych jakby było mniej światów to ludzie byli by bardziej zintegrowani, więcej by się działo – maksymalnie 3 światy powinny być, no dobra 5 :D . Co roku najgorszy świat obliczany pod względem aktywności i innych statystyk byłby zastąpiony nowym,
a gracze zmuszeni do migracji, może dałoby to impuls aby bardziej się starać, przyłożyć się do aktywności w grze itd. sądzę, że byłby to ciekawy eksperyment. Najlepszą – trudno wybrać, bo dla każdego co innego jest najważniejsze, ja lubię osobiście PVP i tak to zostawmy, to moja kolebką, zaczynając tu grę i czy później był bym budowniczym, czy brał udział w bitwach o forty to zostanie fundamentem mojej postaci.

Będąc pojedynkowiczem zapewne masz wielu wrogów. Czy zdarzały się groźby w Twoją stronę za pojedynki?

Oczywiście, że tak ile się tego nasłuchałem :D ja zawsze powtarzam jedną rzecz – miałeś wybór i koniec, dla ciekawości dodam, że na nowym świecie Nawaho założyłem postać budowniczego. Sprawdziłem jak to jest być atakowanym itd. jakaś odskocznia i uwierz mi, nie płaczę jak mi zabierają po 20k – 30k, zdarza się, to tylko gra. Jestem tutaj aby troszkę porozmawiać, wyluzować się i chyba o to tutaj najbardziej powinno chodzić a reszta to tylko urozmaicenie. Jak ktoś się pompuje aby być najlepszy to też ma plusy, nakręcanie się wzajemne to dodatkowa motywacja, ale ma być zdrowa a nie chora na siłę i za wszelką cenę, po prostu na luzie, jak to mówię w życiu lepiej brać łyżeczką niż chochlą albo przysłowiowo lepiej wróbel w garści niż gołąb na dachu. No dobra ale jak masz wróbla w garści to można polować na gołębia :D

 Jeśli miałbyś kiedyś napisać książkę czego ona by dotyczyła?

Dobre pytanie chyba wskazówki dotyczące własnego życia jak się uchronić przed błędami itd. wiesz każdy ma inne życie, spotyka różnych ludzi ale gdybym mógł uchronić chociażby jedną osobę przed moimi błędami nawet nie wynikającymi z mojej winy to warto by było napisać taką książkę :)

 Co sądzisz o fortach na Twoim świecie, na pewno Twoje zdanie będzie bardziej ,,neutralne” jako osoby niedziałającej w żadnym sojuszu.

Forty uważam za bardzo dobre urozmaicenie gry, dużo graczy jest tutaj właśnie z ich powodu, dodałbym np. możliwość ulepszenia fortów: zwiększył bonus, w postaci wpłacenia przez atakujące miasto przykładowo 100k dające 3 plus do ataku a obrona by wydała przykładowo 50k do 3 plus do obrony. Pomysłów mam wiele, a tak wracając do pytania brakuje mi tutaj trzeciej frakcji fortowej, która by namieszała.

 Jaki jest sposób na szybki zarobek w krótkim czasie według Ciebie? Będzie to rada dla nowych graczy, którzy nie bardzo wiedzą jak to zrobić

Nie mam jakiegoś złotego środka na szybki zysk, ale patrząc na eventy, jak jesteś pvp i kogoś zaatakujesz, kto zbiera to jak trafisz na osobę, która jest zapominalska i nie wpłaca do banku regularnie dolarów to możesz nieźle zarobić w krótkim czasie .

Chciałbyś kogoś pozdrowić, lub coś jeszcze na koniec przekazać czytelnikom?

Ogólnie pozdrawiam wszystkich Egzekutorów szczególnie Gabi, Nsr, Szalonego Lopeza Figtera13, Dupczeta, Californijke, Gacolka, bialka , Delicious , fuska77, lenke222, dzoHKS, młodego, -Secars-, anioła111, Dominik2194, Canna Bias, artur1995, koota, Tbknz, dan3, Whyder,
wielu innych no i ciebie (hahahahah )

Nasz wywiad niestety dobiega końca, bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało, dziękuję, za rozmowę. Życzę Ci powodzenia w grze jak i poza nią. Pozdrawiam

Dziękuje, że mogłem podzielić się z Tobą moimi przemyśleniami oraz iż mogłem Tobie udzielić tego wywiadu, może komuś coś tutaj się przyda, komuś zrobi się miło  – no zobaczymy, wszystkiego dobrego powodzenia :)

Zapraszamy do gry w The West

Lares

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *